LIBCHAVSKÉ APARTMÁNY NA VRŠKU JSOU PENZIONEM ROKU 2014 V PARDUBICKÉM KRAJI A JSOU V PRVNÍ DESÍTCE ANKETY PENZIONY ČR

Dřevěné Apartmány na Vršku v prostředí vzdělávacího a školicího střediska Akademie se v žebříčku padesáti nejlepších penzionů České republiky umístily v první desítce a v Pardubickém kraji jsou dokonce první. Pokoje apartmánů s příslušenstvím zaujaly svou neobvyklostí; jsou vybudovány z přírodních materiálů a jsou citlivě sladěny s přírodou Orlického podhůří, kde panuje pohoda a klid. Pátého ročníku veřejné internetové ankety Penzion roku 2014 se zúčastnilo více než 7 000 hlasujících, kteří vybírali z 341 penzionů, jejichž majitelé se zapojili. 

 

„Kromě lidí, kteří se vzdělávají v našich srubech, k nám přijíždějí rekreanti a turisté z celé republiky. Zvykli si na ně i účastníci festivalu Smetanova Litomyšl, kteří nemohou najít ubytování v Litomyšli. Naše apartmány jsou na trase Cyklo in-line království na Orlickoústecku, takže ubytováni u nás hojně využívají cyklisté,“ říká majitel Zdeněk Štěpánek. Letos v létě tu například mělo akci devět rodin, které sebou přivezly 38 kol. „Přijíždějí k nám celé rodiny s malými dětmi, které chtějí společně strávit celý týden, nebo jen víkend. Výborné je, že rodiče v pohodě venku večer opékají a děti spí za dveřmi v apartmánu, čtyři metry od nich, na dohled i na doslech. Žádné patro, žádné bariéry. Celý prostor zahrady je k dispozici, děti zde nacházejí svůj prostor pro hry a své skrýše a rodiče si je mohou najít také,“  doplňuje Zdeněk Štěpánek.

 

Zdi apartmánů jsou vybudovány netradičním způsobem z hliněných materiálů. Každý z osmi pokojů je unikátní nejen svým prostorem, ale i použitým dřevem a jeho dokonalým zpracováním a dalšími řemeslnými nápady. Apartmány jsou pojmenovány, takže bydlet můžete v javorovém či modřínovém, jasanovém či z borovice. Také si můžete zadat lůžko z buku, otevírat a zavírat dveře z břízy a z dalších druhů stromů. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem, plně vybavené pro jedince, dvojice, ale i pro celou rodinu. Disponují kuchyňskou linkou s nezbytným vybavením a důležitým doplňkem je i zahradní vybavení s grilovací soupravou. Snídani vám přinesou až do postele.

 

Okolí vybízí k nespočetným výletům, poznávacím, zážitkovým i sportovním. Vyjednat si můžete výuku Nordic Walkingu a hole zapůjčí přímo na místě. Po méně či více náročném dni je možné si zadat masáže. Prostor je vhodný i pro rodinné grilování či větší oslavu.
 
Zdenka Hanyšová Celá
28. 11. 2014

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square

Kontakt

Kateřina Schediwá

komunikace se zákazníky
projektů vzdělávání firem
tel.: +420 773 562 888
e-mail: schediwa@akademiesro.cz

  • Facebook

Horní Libchavy 127, 561 16 Libchavy tel.: +420 775 552 225 www.akademiesro.cz

© 2018 Oldřich Hanyš - HanyCom